گل محمدی: باشگاه پیش از خاتمه سال مسائل را حل نماید، عملکرد گوهری خوب بود

به گزارش وبلاگ لین هوان، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از مسئولان این باشگاه خواست که مسائل موجود را تا انتها امسال حل نمایند.

گل محمدی: باشگاه پیش از خاتمه سال مسائل را حل نماید، عملکرد گوهری خوب بود

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ لین هوان، یحیی گل محمدی پس از رجحان 3 بر یک تیم فوتبال پرسپولیس برابر مس رفسنجان در هفته بیستم لیگ برتر گفت: بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و به گل هم رسیدیم، اما گلی خوردیم که از نظر من خیلی گل بدی بود. دوست ندارم تیمم به این راحتی گل بخورد، اما این اتفاق رخ داد.

وی اضافه نمود: در ادامه توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم و در نیمه دوم یکسری تغییرات سیستمی و نفراتی انجام دادیم. اولین بار بود این سیستم را به کار گرفتیم و بازیکنان خیلی خوب با این سیستم کنار آمدند، اختیار عمل را در دست گرفتند و گل قشنگی هم زدیم. در ادامه توانستیم بازی را به خوبی کنترل کنیم و باید از بازیکنانم تشکر کنم که با مسائل زیادی روبرو هستند و از باشگاه می خواهم به آنها رسیدگی کند. اگر صحبتی نمی نمایند و حرفی نمی زنیم، علت این نیست که مسئله ای نداریم. از باشگاه می خواهیم پیش از سرانجام سال مسائل را حل نماید و انتظار دارم که اتفاقات خوبی رقم بخورد، چون شرایط سختی است.

سرمربی پرسپولیس گفت: این برد را تبریک می گویم و آن را به همه طرفداران، حامد پاکدل و تمام مصدومان مان تبریک می گویم که خیلی زحمت کشیدند، اما مصدوم شدند و در جمع ما نیستند. امیدواریم که آنها زودتر برگردند و این مسئله شرایط ما را سخت می نماید. در تعویض ها به خصوص در خط حمله، دست ما بسته است. مقابل تیم خوبی بازی داشتیم که این فصل پدیده لیگ است، نتایج خوبی گرفته و نتیجه گرفتن مقابل مس کار سختی محسوب می گردد، چون خیلی تاکتیکی هستند. با این حال این برد خوب بود و در ادامه خیلی به ما یاری می نماید.

گل محمدی درباره اینکه آمار تمیروف مهاجم ازبکستانی تیمش خوب نیست، گفت: بازیکن جوانی است و شاید رزومه بازی در تیم های بزرگ را ندارد، اما نسبت به آمار لیگ خودمان در ازبکستان خوب گل زده است. شرایط ما طوری است که هم به لحاظ اقتصادی محدودیت داریم و هم در نیم فصل بازیکن با کیفیتی بیرون نمی ماند. این بازیکن هم تازه به تیم ملی کشورش دعوت شده و بازیکن دونده ای است. با توجه به شرایط موجود و شرایط خودمان، این گزینه را انتخاب کردیم و امیدوارم به تیم مان یاری کند.

وی درباره غیبت فرشاد فرجی در فهرست و ارزیابی اش از اولین بازی احمد گوهری برای پرسپولیس گفت: خیلی بازیکنان در این بازی در فهرست ما نبودند. احمد گوهری هم خیلی وقت بود که بازی ننموده بود و به عنوان بازیکنی که در اولین مسابقه، بازی را آغاز کرد، عملکردش خوب بود. در این دو سالی که با حامد لک کار کردیم، بازی های خوبی برای ما انجام داده است. همه این بازیکنان احتیاج به حمایت دارند و اگر مسائل و شرایط داخلی تیم را بدانید، متوجه می شوید که بازیکنان ما تحت فشار هستند. هم از نظر اقتصادی و هم توجهی که باید، صورت نمی گیرد. همه این بازیکنان تحت فشار هستند و اگر از آنها حمایت کنیم ضرر نمی کنیم و الان هم از طرفداران می خواهم تیم را حمایت نمایند، چون به نفع تیم است و حمایت آنها تضمین نماینده موفقیت ها خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به غیبت فرجی در فهرست، گفت: فرشاد مشکل خاصی نداشت و هر بازیکنی که در فهرست نباشد، قطعاً اینگونه است که در شرایط تمرینی یا شرایط مسابقه خوب نبوده است، اما خوشبختانه مشکل مصدومیت نداشت. فرشاد خیلی به ما یاری نموده و تأثیرگذار بوده و همه بازیکنان مورد توجه ما هستند و با هیچ بازیکنی مشکل خاصی نداریم و همه در خدمت تیم هستند.

گل محمدی درباره واگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی، گفت: قبل از بازی درباره این مسئله صحبت کردیم. اینکه باشگاه از حالت دولتی به خصوصی تبدیل گردد، اتفاق خوبی است. شاید اگر 15-10 سال پیش رخ می داد، مسائل امروز نبود و فقط وعده و عید بود. این اتفاق باید رخ بدهد و باید ببینیم شرایط خصوصی سازی و عرضه آن چطور است و این اهمیت دارد. اگر واگذاری می خواهد انجام گردد، باید در نهایت به سود باشگاه باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: باشگاه پیش از خاتمه سال مسائل را حل نماید، عملکرد گوهری خوب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: باشگاه پیش از خاتمه سال مسائل را حل نماید، عملکرد گوهری خوب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید