برای استقلال ناراحت شدم که کلا امیدش به یک نفر بود! ، گل محمدی کاری با استقلال کرد که باید می کرد!

به گزارش وبلاگ لین هوان، مهاجم سابق پرسپولیس درباره نقطه قوت پرسپولیس در این فصل نیز گفت: یکی از کارهای خوب پرسپولیس، بازگرداندن بیرانوند بود

برای استقلال ناراحت شدم که کلا امیدش به یک نفر بود! ، گل محمدی کاری با استقلال کرد که باید می کرد!

به گزارش وبلاگ لین هوان جمشید شاه محمدی، بازیکن پیشین پرسپولیس درباره بازی پرسپولیس - نساجی و قهرمانی سرخ پوشان در لیگ با پیروزی 4 بر صفر مقابل این تیم، شرح داد: بازی بسیار خوبی بود و پرسپولیس به هدف خود که کسب عنوان قهرمانی بود دست یافت. از همان اول به میزبان فشار آوردند و دقایق اول به گل رسیدند. من فکر می کنم یکی از بازی های خوب تیم یحیی بود.

پس از رفتن لوکادیا خط حمله پرسپولیس نقطه ضعف سرخ پوشان بود که در هفته های پایانی با حضور آل کثیر رفع شد. شاه محمدی در این رابطه گفت: به نظر من هنرمندی آقای گل محمدی بود که توانست از بچه هایی که بیرون گود بودند برترین استفاده را بکند. بازیکنانی مثل عبدی، آل کثیر و عمری این نقطه ضعف را رفع کردند.

شاه محمدی توضیح داد: من چیزی از لئاندرو پریرا ندیدم اما ایرانی ها زحمت کشیدند و هافبک ها در طول فصل خیلی کوشش کردند. نفراتی چون ترابی، رفیعی و صادقی جزو برترین های پرسپولیس بودند.

او درباره نقطه قوت پرسپولیس در این فصل نیز گفت: یکی از کارهای خوب پرسپولیس، بازگرداندن بیرانوند بود. 18 بازی کلین شیت کردن راحت نیست و دروازه بان، نقطه قوت پرسپولیس در این فصل بود. در کنار او کادر فنی هم هست که تعویض های خوبی انجام می دادند. من شرایط خوبی روی نیمکت دیدم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره شانس این تیم برای قهرمانی در جام حذفی نیز گفت: پرسپولیس در اواخر فصل 8 امتیاز عقب بود و من گفتم ما قهرمان می شویم چون پرسپولیس یک تیم کامل است و تک ستاره ندارد. من ناراحت شدم که استقلال در طول فصل، تک محور بازی می کرد و اگر قایدی را می گرفتند کار استقلال تمام بود. در داربی هم گل محمدی همین کار را کرد و داربی را به راحتی بردند. پرسپولیس کار سختی داشت ولی چون تیم کاملی بود به موفقیت رسید. به نظر من در جام حذفی هم قهرمان می شویم.

منبع: همشهری آنلاین

به "برای استقلال ناراحت شدم که کلا امیدش به یک نفر بود! ، گل محمدی کاری با استقلال کرد که باید می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای استقلال ناراحت شدم که کلا امیدش به یک نفر بود! ، گل محمدی کاری با استقلال کرد که باید می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید