شاه عباسی: نکونام مانند مربیان اروپایی است، دوست دارم از فولاد لژیونر شوم

به گزارش وبلاگ لین هوان، مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان امیدوار است که با درخشش در این تیم لژیونر گردد.

شاه عباسی: نکونام مانند مربیان اروپایی است، دوست دارم از فولاد لژیونر شوم

سینا شاه عباسی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ لین هوان، در خصوص پیروزی 2 بر یک فولاد خوزستان برابر تراکتور در تبریز گفت: پس از باخت خانگی برابر ذوب آهن، با یکدیگر هم قسم شده بودیم تا تراکتور را شکست بدهیم. خوشبختانه به هدف مان رسیدیم و خوشحالی من زمانی دوچندان شد که در این بازی، اولین گلم را در لیگ برتر به ثمر رساندم تا یک روز فراموش نشدنی برای من رقم بخورد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا لیگ بیست ویکم برای او راضی نماینده بوده است یا خیر، بیان کرد: فکر می کنم در 12 بازی به میدان رفتم و دوست دارم پیشرفت کنم. همه بازیکنان کوشش می نمایند و در نهایت سرمربی تیم تصمیم می گیرد که کدام نفرات بازی نمایند. در فولاد همه به فکر موفقیت تیم هستند و این از هر چیزی مهمتر است.

مدافع فولاد درباره مهمترین هدف خود در این تیم به وبلاگ لین هوان گفت: دوست دارم در این تیم بدرخشم و می خواهم آنقدر خوب کار کنم که از فولاد لژیونر شوم. آقا جواد (نکونام) یک مربی فوق العاده است. او سال ها در اسپانیا حضور داشته و رفتارها و تفکراتش مانند مربیان اروپایی است. ما از صبح در خدمت کادر فنی هستیم و این روشی است که در تیم های اروپایی دیده می گردد.

شاه عباسی راجع به تقابل قهرمان فصل گذشته جام حذفی با فجر سپاسی شیراز گفت: ما به جایگاه حریف توجه نمی کنیم و می دانیم که همه بازی ها سخت و غیرقابل پیش بینی هستند. با این حال به چیزی جز کسب سه امتیاز فکر نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شاه عباسی: نکونام مانند مربیان اروپایی است، دوست دارم از فولاد لژیونر شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاه عباسی: نکونام مانند مربیان اروپایی است، دوست دارم از فولاد لژیونر شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید