16 هواپیمای تازه به ناوگان هوایی کشور وارد می شوند

به گزارش وبلاگ لین هوان، بنا به اعلام رئیس سازمان هواپیمایی کشوری سال جاری و سال آینده 16 هواپیما وارد ناوگان هوایی کشور خواهد شد.

16 هواپیمای تازه به ناوگان هوایی کشور وارد می شوند

علی عابدزاده با بیان اینکه کوشش های خوبی در زمینه توسعه صنعت حمل ونقل هوایی اجرا شده است، گفت که کشورهای مختلفی از جمله ژاپن، برزیل، کانادا و شرکت بویینگ پیشنهادهای خوبی را برای توسعه صنعت حمل و نقل هوایی کشور داده اند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود 20 فروند هواپیما با عمر حدود 10 تا 15 سال وارد ناوگان هوایی کشور شد، گفت که این سازمان قصد ندارد هواپیما های با عمر بالا خریداری کند و بیشتر هواپیماها به صورت اجاره ای است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اضافه نمود:

امسال و سال آینده 16 هواپیما وارد ناوگان هوایی کشور خواهد شد که 9 فروند در امسال است که با ورود این هواپیماها به کشور در روزهای اوج پرواز، بلیت برای مقصدهای مختلف وجود داشت.

عابدزاده گفت که سفرهای نوروزی امسال 16 درصد در بخش داخلی و یک درصد در بخش خارجی رشد داشت. امسال سفرهای خارجی با مسافت بلند نیز انجام شد.

وی اعلام کرد که شرکت بویینگ در زمینه های ایمنی پرواز و آموزشی پیشنهادهایی داده است. رئیس سازمان هواپیمایی کشوری بعلاوه درباره به کارگیری خلبانان جوان گفت که سازمان به لحاظ نیروی انسانی قوی است و به شرکت های هواپیمایی دستور داده شده تا خلبانان فارغ التحصیل را به کار گیرد.

منبع: کجارو / عصر ایران

به "16 هواپیمای تازه به ناوگان هوایی کشور وارد می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 هواپیمای تازه به ناوگان هوایی کشور وارد می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید