برآورد های عجیب رسانه های ایتالیایی درباره جانشینان احتمالی مانچینی

به گزارش وبلاگ لین هوان، در حالی که هنوز تعیین نیست روبرتو مانچینی نیمکت تیم ملی ایتالیا را ترک کند، رسانه های این کشور از گزینه هایی غیرمنتظره برای جانشینی او نام می برند.

برآورد های عجیب رسانه های ایتالیایی درباره جانشینان احتمالی مانچینی

به گزارش وبلاگ لین هوان، شبکه اسپورت مدیاست ایتالیا ادعا کرد که روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا احتمالاً هفته آینده استعفا خواهد نمود و جانشین او احتمالاً یک گزینه از میان فابیو کاناوارو، استفانو پیولی و کلودیو رانیری خواهد بود.

قرارداد مانچینی با فدراسیون فوتبال ایتالیا تا سال 2026 اعتبار دارد اما او احتمالاً هفته آینده به همکاری اش با این فدراسیون خاتمه خواهد داد. در واقع طبق ادعا اسپورت مدیاست، مانچینی فقط منتظر است که بازی محبت آمیز سه شنبه شب تیمش برابر ترکیه هم انجام گردد و بعد از آن تصمیمش را به صورت رسمی اعلام کند.

این ادعا به وسیله نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا هم تأیید شده است. نشریه میلانی نوشته است که کاناوارو در میان گزینه های موجود برای جانشینی مانچینی، نفر اول است و ادعا کرد که برنامه فدراسیون فوتبال ایتالیا این است که کاپیتان سابق آتزوری را به عنوان سرمربی و مارچلو لیپی سرمربی سابق این تیم را به عنوان مدیرفنی تیم منصوب کند.

در این بین اسپورت مدیاست گزینه های بیشتری را برای جانشینی مانچو برشمرده است. طبق اعلام سیمونه مالاگوتی، خبرنگار این شبکه، فدراسیون فوتبال ایتالیا با رانیری و پیولی تماس هم گرفته است. این در حالیست که پیولی تا سال 2023 با میلان قرارداد دارد و با توجه به عملکرد خوبش در این تیم که روسونری را به پیشتاز کورس قهرمانی سری A در فصل جاری تبدیل نموده، بعید است مالکان میلان به جدایی او رضایت دهند. رانیری اما بعد از اخراجش از واتفورد بیکار است. پیرلو هم شرایطی مشابه دارد او از تابستان سال گذشته که از یوونتوس اخراج شد راهنمایی تیمی را برعهده نگرفته است.

در هر صورت به نظر نمی رسد که هیچ یک از این سه گزینه بتوانند نظر طرفداران را به عنوان افرادی با پتانسیل ارائه خدمات بهتر به آتزوری نسبت به مانچینی، جلب نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برآورد های عجیب رسانه های ایتالیایی درباره جانشینان احتمالی مانچینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برآورد های عجیب رسانه های ایتالیایی درباره جانشینان احتمالی مانچینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید