مربی استقلال: بدشانس بودیم، حق مان مقابل شهر خودرو پیروزی بود، ما یکی از همدل ترین تیم ها هستیم

به گزارش وبلاگ لین هوان، مربی تیم فوتبال استقلال مدعی است این تیم موقعیت های زیادی روی دروازه شهر خودرو خلق کرده و حقش کسب سه امتیاز بازی بوده است.

مربی استقلال: بدشانس بودیم، حق مان مقابل شهر خودرو پیروزی بود، ما یکی از همدل ترین تیم ها هستیم

به گزارش وبلاگ لین هوان، صالح مصطفوی مربی تیم فوتبال استقلال پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل شهر خودرو در هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: بازی با شهر خودرو خیلی سخت بود و به نظرم فوتبال زیبایی را شاهد بودیم و هر دو تیم موقعیت های خوبی ایجاد کردند. با این حال کیفیت موقعیت هایی که ما درست کردیم، خیلی بهتر بود، مثل تمام بازی ها. این نشان از توانایی بالای تیم ما دارد که مقابل هر تیمی این قابلیت را دارد که موقعیت های فراوان از راه های مختلف ایجاد کند. به نظرم بدشانس بودیم و وگرنه می توانستیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

وی افزود: بعد از گل اول شهر خودرو خیلی خوب به بازی برگشتیم و رفته رفته کنترل جریان بازی را به دست گرفتیم و هر چه از زمان بازی گذشت تسلط ما بیشتر شد. خوشبختانه با تعویض های مان فرایند بازی را کنترل کردیم و گل های خوبی هم به ثمر رساندیم.

مربی تیم استقلال درباره داوری این مسابقه نیز شرح داد: من نظری در مورد داوری ندارم، اما براساس چیزی که من دیدم، صحنه ای که شهر خودرو روی آن به گل رسید، خطا نبود. یکی دو صحنه مشکوک دیگر در محوطه جریمه شهر خودرو بود. فکر می کنم اگر خوش شانس تر بودیم می توانستیم برنده این بازی باشیم و با اختلاف گل پیروز شویم. مجموعه تیم بسیار همدل و هماهنگ هستند. ما یکی از همدل ترین تیم ها هستیم و فکر می کنم این اتحاد و همدلی باعث می شود کارهای فنی خیلی خوب در زمین دیده شود. در مجموع من معتقدم حق ما در این بازی برد بود.

مربی تیم استقلال درباره دلیل عدم حضور فرهاد مجیدی و مجید نامجومطلق در نشست خبری، گفت: دوستان چون بنده اصالتاً اهل مشهد مقدس هستم، به من لطف داشتند و گفتند کنفرانسی را که در شهر خودت برگزار می شود، تو شرکت کن!

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مربی استقلال: بدشانس بودیم، حق مان مقابل شهر خودرو پیروزی بود، ما یکی از همدل ترین تیم ها هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی استقلال: بدشانس بودیم، حق مان مقابل شهر خودرو پیروزی بود، ما یکی از همدل ترین تیم ها هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید