طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس با 4 ایده بکر

به گزارش وبلاگ لین هوان، خرید جهیزیه و انتخاب درست جزئیات آن، همواره یکی از دغدغه های اصلی عروس است. دکوراسیون اتاق خواب عروس اصلی ترین بخش چیدمان جهیزیه است. بنابراین انتخاب درست لوازم، می تواند فضایی رویایی را برای عروس و داماد فراهم کند.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس با 4 ایده بکر

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تبلیغاتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وبلاگ لین هوان | سرویس دکوراسیون - آیا در نحوه چیدمان اتاق خواب عروس با مشکل روبرو شده اید و به دنبال یک جلوه خاص هستید؟ دکوراسیون اتاق خواب عروس یکی از مهمترین بخش های چیدمان جهیزیه است که خانم ها معمولا توجه بیشتری به این موضوع می نمایند. انتخاب درست جزئیات و تزئین اتاق عروس احتیاج به وقت و دقت زیادی دارد. اگر می خواهید اتاقی زیبا با جدیدترین لوازم برای عروس تدارک ببینید، نکات زیر را بخوانید.

1. روتختی

انتخاب صحیح مدل روتختی عروس، بخش مهمی در تکمیل دکوراسیون اتاق خواب عروس است. برای خرید روتختی، توجه داشته باشید که ست مدنظرتان، باید شامل لحاف مناسب، ملحفه و تعدادی بالش باشد. همچنین انتخاب جنس و طرح پارچه روتختی نیز می تواند نمایی جذاب و شیک به اتاق خوابتان ببخشد.

2. پرده

پیشنهاد ما برای انتخاب پرده اتاق خواب عروس، رنگ ساده ای است که با رنگ ها و طرح های روتختی و دیگر جزئیات اتاق خواب هماهنگی داشته باشد. رنگ خنثی برای پرده، به شما قدرت مانور در بازی با رنگ ها در انتخاب سایر لوازم اتاق خواب می دهد. همچنین جنس پرده را به گونه ای انتخاب کنید که در طول روز مانع عبور از نور طبیعی نگردد، و در شب، حریمی خصوصی برای عروس و داماد فراهم کند.

3. چراغ و لوستر

نور یکی از مهمترین فاکتور هایی است که باید در طراحی داخلی رعایت گردد؛ بنابراین انتخاب درست چراغ یا لوستری که نور اتاق را تامین کند، اتاق را زیباتر می نماید. انتخاب یک لوستر کریستال زیبا به همراه چراغ های دیوار ست آن، در کنار روتختی های ابریشمی براق به اتاق جلوه ای شاهانه می بخشد.

4. سایر جزئیات

همه اتاق خواب ها تختخواب، کمد لباس عروس و داماد، پرده و روتختی دارند، اما چیزی که اتاق خواب شما را از دیگران متمایز می نماید، انتخاب جزئیات است. لوازمی که سلیقه و روحیات شما را نشان داده و دکوراسیون اتاق خواب عروس را جذاب می نماید. همچنین، رایحه دلپذیر اتاق خواب نیز یکی دیگر از نکاتی است که باید به صورت ضمنی رعایت گردد. یک گوشه از دکور اتاق خواب عروس را برای شیشه های عطر، عود و بخور در نظر بگیرید و برای خوشبو شدن هوا، بخور را نباید فراموش کنید.

آیا نکته جدیدی برای طراحی دکور اتاق خواب عروس به ذهنتان می رسد؟ از بین راهکارها و اصول طراحی دکوراسیون اتاق خواب کدام یک به نظر شما مهمتر هستند؟ ایده های خود را در انتهای همین صفحه در قسمت ارسال نظر با ما به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن یاری بگیرند.

برگرفته از : arabiaweddings

منبع: setare.com

به "طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس با 4 ایده بکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس با 4 ایده بکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید