رضا رویگری: به خاطر گلایه مردم در کلیپ های اینستاگرامی بازی نمی کنم

به گزارش وبلاگ لین هوان، رضا رویگری می گوید چند مرتبه با اینفلوئنسرها کلیپ های اینستاگرامی ساخته که مردم انتقاد نموده و گفتند تو که نقشی مانند کیان را در مختارنامه بازی کردی نباید سراغ بازی در این کلیپ ها بروی.

رضا رویگری: به خاطر گلایه مردم در کلیپ های اینستاگرامی بازی نمی کنم

ایسنا نوشت: رضا رویگری می گوید چند مرتبه با اینفلوئنسرها کلیپ های اینستاگرامی ساخته که مردم انتقاد نموده و گفتند تو که نقشی مانند کیان را در مختارنامه بازی کردی نباید سراغ بازی در این کلیپ ها بروی و او بر این اساس پس از آن درخواست ها را قبول ننموده است.

رضا رویگری، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با بیان این که برای او نقش ها مانند دستمزدها کوتاهتر شده است، اظهار کرد: بیماری ام خیلی به من صدمه زده است و هنگامی که تلویزیون نگاه می کنم متوجه می شوم اگر سالم بودم کدام نقش ها را به من می دادند. البته مزد زحمت های من را مردم در کوچه و خیابان با محبت هایشان می دهند و همین برایم کافی است.

نگرانی رویگری

وی اضافه کرد: شب هایی که نقش جدیدی که می دانم ارزش دارد را به من پیشنهاد می دهند تا صبح خوابم نمی برد، چراکه می ترسم مقابل دوربین بروم اما نتوانم آن چیزی که مردم از من توقع دارند را برآورده کنم و استحقاق ایفای آن نقش را نداشته باشم.

رویگری در مورد شرایط این روزهایش توضیح داد: روزهای خوبی ندارم اما نسبت به گذشته کمی بهتر هستم. برخی مسئولان برخی اوقات به من سر می زنند اما از هنرمندان خبری نیست. البته همه گرفتار هستند و توقعی از آن ها ندارم که با من تماس بگیرند یا به دیدنم بیایند.

این بازیگر در مورد فعالیت هنری اش نیز بیان نمود: به تازگی یک فیلم تحت عنوان اقتصاد سیاه در اصفهان بازی کردم و برای ایفای نقش در یک سریال نیز به مشهد آمده بودم.

منبع: عصر ایران

به "رضا رویگری: به خاطر گلایه مردم در کلیپ های اینستاگرامی بازی نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضا رویگری: به خاطر گلایه مردم در کلیپ های اینستاگرامی بازی نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید