مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید با سبک های مدرن و سنتی

به گزارش وبلاگ لین هوان، یکی از عناصری که در جلوه و تعریف سبک مدل دکوراسیون آشپزخانه به مقدار قابل توجهی تاثیر گذار است، دستگیره های کابینت و کشوهای آشپزخانه هستند معمولا دستگیره های براق که شکلی ساده و ظریف و بدون نقش دارند به خوبی می توانند سبک مدرن را برای دکوراسیون آشپزخانه شما معرفی نمایند. همچنین برعکس این موضوع هم صادق است و در صورت انتخاب دستگیره کابینت و کشوی طرح و نقش دار دکوراسیون آشپزخانه شما سبکی سنتی به خود می گیرد. دستگیره ها موضوع مهمی در انتخاب کابینت ها هستند که در زیبا شدن و به چشم امدن بیشتر کابینت ها می توانند تاثیر بسیار زیادی بگذارند. شاخصه دیگری که سبک دکوراسیون آشپزخانه را معین می نماید استفاده از دکوراسیون های ساده یا مجلل است. همانطور که می دانید سادگی و کمینه گرایی یکی از اصلی ترین ویژگی های اصلی سبک مدرن است و در مقابل دکوراسیون آشپزخانه مجلل و لوکس نشانه سبک سنتی محیط است. در دکوراسیون های سنتی آشپزخانه مجاز به استفاده از کاشی ها و کفپوش های بافت دار و بازی با بافت های متنوع هستید که امری رایج در معماری معاصر است اما در سبک مدرن به هیچ وجه حق استفاده از چنین بافت های متنوعی را در طرح های خود حتی در حد محدود ندارید. آنچه در آشپزخانه مدرن می بینید تنها سطوح براق و صیقلی در در قالب سطوح کانتر و دیوارپوش خانه است.

مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید با سبک های مدرن و سنتی

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

در انتخاب دکوراسیون آشپزخانه خود می توانید از عناصری که مشخصه دوره معاصر یا مدرن هستند در آشپزخانه خود بهره ببرید. برای مثال عناصر بی پیرایه و صنعتی ذاتا مدرن هستند و بهتر است دست نخورده در فضا گذاشته شوند. برای فهم بیشتر می توانید یک دیوار سیمانی یا بتنی را در آشپزخانه خود تصور کنید چنین محیطی در آشپزخانه به اندازه یک کاغذ دیواری یا دیوار نقاشی شده دارای جذابیت بصری و ماهیتی مدرن است. بنابراین اگر همچین عناصری در آشپزخانه خود دارید بهتر است بگذارید به همان صورت باقی بماند.

منبع: اتاق

به "مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید با سبک های مدرن و سنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل دکوراسیون آشپزخانه جدید با سبک های مدرن و سنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید