طراحی داخلی آپارتمان مناسب بچه ها با تم اسباب بازیهای لگو

به گزارش وبلاگ لین هوان، بچه ها ثروت اصلی زندگی هر پدر و مادری هستند و نقش آنها در زندگی به هیچ عنوان نباید مورد کم توجهی و بی اعتنایی قرار بگیرد. به همین خاطر بسیاری از والدین مطلع و هوشمند ترجیح می دهند طراحی داخلی آپارتمان خود را بر اساس سلیقه فرزند خردسالاشان انجام بدهند تا زمینه را برای پرورش استعدادهای گوناگون در فرزندشان فراهم نموده باشند. خانه ای که در این مطلب می خواهیم به معرفی آن بپردازیم می تواند هر فردی را به دوران کودکی خودش ببرد. هدف اصلی از طراحی این آپارتمان، سرگرمی، تصویر سازی و صد البته لگو بازی بوده! که کاملا در این امر نیز پیروز ظاهر شده است.

طراحی داخلی آپارتمان مناسب بچه ها با تم اسباب بازیهای لگو

جهت دریافت مشاوره خدمات کاتالوگ دیجیتال از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

در نگاه اول این خانه مانند سایر آپارتمان های مدرن بنظر می رسد، خانه ای که در دکوراسیونش از مواد شیک اما ساده استفاده نموده و فضای خلوت و جادار در تمام اتاق های خانه به چشم می خورد. اما جادوی اصلی طراحی این خانه در جزئیات آن نهفته است. الگوها و شکل های لگویی در بیشتر فضاهای خانه حتی مکان هایی که اصلا فکرش را نمی کنید وجود دارند. وسایل خانه نیز از طرح های لگویی استفاده می نمایند اما برخلاف ظاهر که شبیه به اسباب بازی مانندشان ، کاربردهای بسیار مفید دیگری هم ارائه می دهند. با مشاهده شکل های زیر به این نتیجه خواهید رسید که به آپارتمان زیر هر اسمی می گردد لقب داد به جز معمولی و عادی.

همانطور که می دانید در بسیاری از خانه ها تلویزیون بعنوان مرکز اصلی سرگرمی شناخته می گردد اما در نمونه زیر، کودک خردسال مطمئنا بازی در مبل راحتی دایره ای را به نگاه کردن تلویزیون ترجیح می دهد. این مبل راحتی زیبا، طرحی دایروی دارد و در زمین کف خانه فرو رفته است. رنگ مبل هم براساس رنگ آجرهای لگو انتخاب شده و درون از توپ های رنگی و نرم پر شده است. این خانه هیچ سن و سالی نمی شناسد و به همین خاطر هر شخصی با قرار گیری در آن احساس لذت و خوشی دوران کودکی برایش زنده خواهد شد.

طراحی داخلی آپارتمان

منبع: اتاق

به "طراحی داخلی آپارتمان مناسب بچه ها با تم اسباب بازیهای لگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی داخلی آپارتمان مناسب بچه ها با تم اسباب بازیهای لگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید